pnoz10 lutego br. na hali sportowej przy ul. Jolenty  zorganizowany został turniej piłkarski klas IV-tych naszej szkoły. W zawodach uczestniczyli chłopcy reprezentujący klasy:  4a, 4b i 4c. Zespoły rozgrywały mecze systemem „każdy z każdym”  2 x 10 min. Poszczególne spotkania  dostarczyły uczniom wielu emocji i niezapomnianych przeżyć sportowych.  Po zaciętych meczach zwycięzcą turnieju została reprezentacja klasy 4a. Drugie miejsce zajęła klasa 4b, a trzecie – klasa 4c.

Po sportowych emocjach przyszedł czas na wręczenie pamiątkowych dyplomów oraz nagród i upominków dla wszystkich uczestników turnieju.

Wyniki poszczególnych spotkań przedstawiają się następująco:

4a – 4b     5 : 3

4b – 4c     5 : 0

4c – 4a     4 : 7

Zdobywcy I miejsca – klasa 4a:  Jakub Chwalik, Marcin Bagrowski, Dominik Urbaniak, Mikołaj Trzaskawka, Mikołaj Synoradzki, Jakub Zieliński.

Turniej zorganizowali i przeprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego – p. Tomasz Ostrowski i p. Jarosław Glinkowski.

WSZYSTKIM UCZESTNIKOM SERDECZNIE GRATULUJEMY  !!!