polkW miniony piątek zakończyły się półkolonie w naszej szkole. Mimo braku śniegu i mrozu ,wychowawcy II turnusu postawili na sport i aktywność kolonistów. Dzieci z klas I, II i III przez pięć dni aktywnie spędzali czas. W pierwszym dniu pobytu, koloniści poznawali się wzajemnie, a także wykonywali plakaty swojej grupy. Kolejne dni, to rozwijanie swojej aktywności na basenie, gdzie część uczestników doskonaliła swoje umiejętności pływackie, a pozostała grupa  bawiła się na zjeżdżalniach pod czujną opieką ratowników i  wychowawców. Wychowawcy zaplanowali także zajęcia na hali sportowej. Dzieci poznały nową grę - „Rzucanka siatkarska”, która wywołała wiele entuzjazmu.

Ponadto, doskonaliły także  umiejętności kozłowania, podań i rzutów piłki. Po aktywnym dniu na hali sportowej, koloniści bawili się w Klubie Zabaw „Fantazja”. Każdy znalazł tam coś dla siebie. Wszystkim dopisywały humory, a po powrocie do szkoły, obiad znikał błyskawicznie. Ostatni dzień półkolonii, to zabawy muzyczne, połączone z konkursami. Każdy uczestnik mógł wziąć udział w wybranym przez siebie konkursie rytmicznym lub sprawnościowym. Podsumowując minione ferie zimowe, dzieci spędziły je ciekawie, wesoło i aktywnie.