16 grudnia do naszej szkoły zawitał teatrzyk "Pomarańczowy Cylinder". Klasy 2a, 2d, 2e i 2f uczestniczyły w przedstawieniu - "Pierwsza gwiazdka". Ten zabawny i pouczający spektakl znakomicie wprowadził wszystkich w nastrój Świąt Bożego Narodzenia. Razem z Wesołym Reniferem i Świętym Mikołajem uczyliśmy się jak istotne jest wykonywanie powierzonych obowiązków. Była to bardzo wzruszająca opowieść o przyjaźni i tolerancji. Zamieniliśmy się również w małych detektywów i teraz już każdy z nas wie, czy Święty Mikołaj jeździ na hulajnodze i czy renifery latają statkami kosmicznymi. Spektakl bardzo nam się podobał, polecamy go innym klasom.

klasy 2a, 2d, 2e, 2f