Święta to szczególny czas: otrzymywania i dawania. Chcąc uwrażliwić dzieci na potrzeby innych zorganizowałam zbiórkę słodyczy dla wychowanków Zespołu Placówek Wsparcia Rodziny „Droga do domu „ w Trzemesznie. Uczniowie klasy 3d bardzo aktywnie włączyli się w świąteczną akcję pamiętając, że nawet małym gestem można sprawić innej osobie radość a zjednoczeni możemy jeszcze więcej. Zebrane słodycze sprawiły dzieciom wiele radości, które odwdzięczyły się pisemnym podziękowaniem.

Dziękuję dzieciom oraz ich rodzicom za okazane serce i tak aktywne włączenie się w akcję „I Ty możesz zostać świętym Mikołajem”.

Justyna Góralska-Meller