Świąteczny czas, to gonitwa, szał zakupów, pospiech… Dlatego by trochę zwolnić i pobyć ze sobą razem  zorganizowaliśmy przedświąteczne warsztaty ozdób choinkowych dla dzieci i rodziców.

Odbyły się one 15 grudnia w naszej szkole.  W przedświąteczną atmosferę wprowadzili nas uczniowie śpiewem kolęd, którymi zachęcali wszystkich do wspólnego kolędowania. Część artystyczna była wprowadzeniem, dzięki któremu mogliśmy poczuć magię zbliżających się dużymi krokami świąt, odnaleźć w sobie dziecięcą radość. Po części artystycznej  przystąpiliśmy do wykonywania świątecznych ozdób.  Rodzice  wraz  z dziećmi z wielkim zaangażowaniem tworzyli ozdoby świąteczne. Dzięki wspaniałej współpracy powstały prawdziwe  świąteczne arcydzieła, którymi udekorowano choinkę w klasie.

Dziękuję Rodzicom za zaangażowanie i aktywny udział w warsztatach bożonarodzeniowych.

Wychowawca klasy 3d