17 stycznia w hali przy ul. Jolenty w Gnieźnie odbyły się mistrzostwa szkoły w halowej piłce nożnej klas VI-tych. Do rozgrywek przystąpiły wszystkie klasy szóste naszej szkoły, a więc:  6a, 6b i 6c. Zespoły rozgrywały mecze systemem „każdy z każdym”. Poszczególne spotkania były okazją do zaprezentowania swoich umiejętności piłkarskich oraz dostarczyły wielu wrażeń i pozytywnych emocji. Po zaciętych meczach zwycięzcą turnieju została reprezentacja klasy 6b. Drugie miejsce zajęła klasa 6a, a trzecie – klasa 6c.

Na zakończenie turnieju przyszedł czas na wręczenie pamiątkowych dyplomów.

Wyniki poszczególnych spotkań przedstawiają się następująco:

6a – 6b     1 : 2

6b – 6c     4 : 0

6c – 6a     1 : 6

Zdobywcy I miejsca – klasa 6b:  Tomasz Stawski, Patryk Adamczewski, Franciszek Matysiak i Łukasz Grzywnowicz.

Turniej zorganizowali i przeprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego –  p. Jarosław Glinkowski  i  p. Tomasz Ostrowski.

WSZYSTKIM UCZESTNIKOM SERDECZNIE GRATULUJEMY !!!