16 lutego uczniowie klasy 5a ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Gnieźnie w ramach akcji  "Małe spotkania z wielkim sportem"  spotkali się z J. Przybylskim- trenerem GTT Diament, triathlonistą, który w swojej karierze sportowej zdobył I m w Mistrzostwach Polski Młodzików, I miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów, II miejsce w MP młodzieżowców, II miejsce i III miejsce seniorów sztafet klubowych, 4 miejsce  w Mistrzostwach Polski  seniorów, 5 miejsce w Mistrzostwach Europy w seniorach młodszych, I miejsce w ME we Wiedniu kilkukrotny reprezentant Polski na Mistrzostwach  Europy, kilkukrotny reprezentant Polski na Pucharach Europy  Seniorów, ABSOLWENT NASZEJ SZKOŁY. trener Jędrzej Przybylski opowiedział uczniom klasy 5 a o triathlonie, pokazał strój triatlonisty, zaznajomił uczniów z wiedzą na temat treningu, dystansów, diety sportowca oraz opowiedział o startach w dużych zawodach w Europie. Następnie przeprowadził trening pływacki, pokazując młodzieży szkolnej nieco inną formę sportu pływackiego.Bardzo dziękujemy p. Jędrkowi Przybylskiemu za poświęcony . Bardzo dziękujemy.