Aktualności

Podczas kolejnego wykładu Kolorowego Uniwersytetu nasi uczniowie odwiedzili Wydział Historii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Dzieci dowiedziały się  na nim o życiorysie  Fryderyka Chopina, Wolfganga Amadeusa Mozarta oraz  Henryka Wieniawskiego. Uczniowie poznali także  instrumenty geniuszy muzycznych czyli fortepian, klawesyn i skrzypce. Usłyszeli również kilka znanych utworów tych kompozytorów. 

godlorp 

Dziennik elektroniczny

mobil300

MegaMisja

MegaMisja

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem