Informujemy, że na terenie szkoły udostępniono listę kandydatów zakwalifikowanych do przyjęcia do klasy pierwszej w roku szkolnym 2017/18.

Rodzic, który dokona wyboru naszej szkoły zobowiązany jest do złożenia pisemnego oświadczenia "Potwierdzenia woli uczęszczania do klasy pierwszej" (do pobrania w sekretariacie lub na stronie internetowej szkoły) w terminie do dnia 18 maja.

Lista kandydatów przyjętych do szkoły udostępniona zostanie w dniu 19 maja 2017 r. (dotyczy kandydatów, którzy składali wniosek)

Potwierdzenia woli uczęszczania do klasy pierwszej (pdf)

mobil300

MegaMisja