Aktualności

Informujemy, że na terenie szkoły udostępniono listę kandydatów zakwalifikowanych do przyjęcia do klasy pierwszej w roku szkolnym 2017/18.

Rodzic, który dokona wyboru naszej szkoły zobowiązany jest do złożenia pisemnego oświadczenia "Potwierdzenia woli uczęszczania do klasy pierwszej" (do pobrania w sekretariacie lub na stronie internetowej szkoły) w terminie do dnia 18 maja.

Lista kandydatów przyjętych do szkoły udostępniona zostanie w dniu 19 maja 2017 r. (dotyczy kandydatów, którzy składali wniosek) 

Potwierdzenia woli uczęszczania do klasy pierwszej (pdf)

godlorp 

Dziennik elektroniczny

mobil300

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem