Dzięki życzliwości Państwa Lorków uczniowie 3a podczas lekcji żywej przyrody spotkali się z wyjątkowymi zwierzakami, jakimi są alpaki. Alpaki są krewnymi wielbłąda pochodzącymi z Ameryki Południowej. Sam ich wygląd wzbudza sympatię, dlatego bez żadnych oporów dzieci karmiły je, czesały, głaskały, a także spacerowali.

Podczas zwiedzania  poznaliśmy wiele ciekawych informacji o alpakach. Oprócz alpak był tam również przyjazny pies Bruno.

Dzieci posiliły się kiełbaską z grilla, pieczonymi ziemniakami z ogniska, a następnie był czas na zabawę - skakanie na trampolinie, grę w koszykówkę, w piłkarzyki i w ping ponga.

Dzieci wróciły szczęśliwe i zadowolone.

Nasze prace plastyczne znaleźć można https://padlet.com/konieczkakasia7/h7d6h8iv599a

mobil300

MegaMisja