Aktualności

Dzięki życzliwości Państwa Lorków uczniowie 3a podczas lekcji żywej przyrody spotkali się z wyjątkowymi zwierzakami, jakimi są alpaki. Alpaki są krewnymi wielbłąda pochodzącymi z Ameryki Południowej. Sam ich wygląd wzbudza sympatię, dlatego bez żadnych oporów dzieci karmiły je, czesały, głaskały, a także spacerowali.

Podczas zwiedzania  poznaliśmy wiele ciekawych informacji o alpakach. Oprócz alpak był tam również przyjazny pies Bruno.

Dzieci posiliły się kiełbaską z grilla, pieczonymi ziemniakami z ogniska, a następnie był czas na zabawę - skakanie na trampolinie, grę w koszykówkę, w piłkarzyki i w ping ponga.

Dzieci wróciły szczęśliwe i zadowolone.

Nasze prace plastyczne znaleźć można https://padlet.com/konieczkakasia7/h7d6h8iv599a

godlorp 

 

rodo

Dziennik elektroniczny

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem