W niewątpliwie, najpiękniejszy weekend września, odbył się coroczny „Jesienny Bieg Osiedla Winiary”. Naszą szkołę reprezentowała, ponad 30-sto osobowa grupa, biegaczek i biegaczy. Nie ilość startujących, ale jakość występów naszych reprezentantów sprawiła, że nasza szkoła zajęła 3 miejsce, wśród wszystkich szkół podstawowych, naszego powiatu, ulegając tylko Szkole Podstawowej nr 12, która zajęła 1 miejsce i Szkole Podstawowej z Witkowa, która wywalczyła 2 stopień na podium. Największe sukcesy indywidualnie, (gdyż zawody podzielone były na grupy wiekowe) odnieśli następujący uczniowie:

Kornelia Rostkowska, klasa 2A, 1 miejsce w kategorii: dziewczynki 2009-2010
Michał Jakubowski, klasa 2A, 4 miejsce w kategorii: chłopcy 2009-2010
Wanessa Sierakowska, klasa 4B, 2 miejsce w kategorii: dziewczynki 2007-2008
Mateusz Jakubowski, klasa 5A, 4 miejsce w kategorii: chłopcy 2007-2008
Michał Nowacki, klasa 6A, 1 miejsce w kategorii: chłopcy 2005-2006
Oliwia Nowak, klasa 7B, 3 miejsce w kategorii: dziewczynki 2004

Wszyscy uczniowie, także Ci nie wymienieni wyżej, swoimi występami i zdobytymi punktami, dołożyli cegiełkę do sukcesu, reprezentacji naszej szkoły. Za ten wysiłek i zdobyte miejsca, składamy wszystkim gratulacje.

mobil300

MegaMisja