Aktualności

Uczniowie udali się do teatru na spektakl „Gniazdo” w zabawnej, współczesnej wersji, którą reżyserowała Agnieszka Mielcarek. Dzieci doskonale znają legendę o trzech dzielnych braciach Lechu, Czechu i Rusie, orle białym, złym królu Popielu i szlachetnej Wandzie, co nie chciała Niemca. Spektakl pozwolił odpowiedzieć na pytanie „kto ty jesteś”? oraz wyjaśnił, że bycie Polakiem oznacza bycie dobrym człowiekiem.

Po spektaklu zwiedziliśmy kulisy teatru, scenę, spotkaliśmy się z aktorami.

„Nigdy w pamięci mej się nie zatrze,

Wizyta w gnieźnieńskim teatrze,

Było odświętnie i uroczyście i tak świetliście”.

godlorp 

Dziennik elektroniczny

mobil300

MegaMisja

MegaMisja

 

English is Fun! - Blog

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem