W  naszej szkole zakończył się konkurs dla uczniów klas pierwszych „Noszę odblask- jestem bezpieczny”. Zadaniem uczniów było wymyślenie i stworzenie odblasku, co miało na celu utrwalenie wiedzy z zakresu bezpiecznego poruszania się po drogach, a przede wszystkim uświadomienie jak ważne jest noszenie odblasku. Uczniowie klas pierwszych mieli również okazję spotkać się z panią policjantką z Komedy Powiatowej Policji w Gnieźnie. Tematem spotkania było pogłębienie wiedzy dotyczącej  bezpieczeństwa w szkole, w domu i na ulicy. Uczniowie z dużym zainteresowaniem słuchali rad i wskazówek zaproszonego gościa, co niewątpliwie  przyczyniło się do aktywnego udziału w konkursie plastycznym.

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

1 miejsce Agata Kiełczewska

2 miejsce Lena Borzykowska

3 miejsce  Antoni Mastek

Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnego udziału.

• WP_20171017_11_16_50_Pro
  • WP_20171018_07_42_45_Pro