Cóż tu powiedzieć- egzamin zdany!

Takich pierwszaków chętnie witamy!

Sporo już wiecie, sporo umiecie,

dalej się tutaj kształcić będziecie!

Dnia 27 października 2017 r. do grona społeczności szkolnej Szkoły Podstawowej nr 6 zostało przyjętych 50 nowych uczniów. Po złożeniu uroczystego ślubowania zostali oni pełnoprawnymi uczniami Szkoły Podstawowej nr 6.Pierwszoklasiści z dużym zaangażowaniem recytowali wiersze i śpiewali piosenki. Po programie artystycznym wicedyrektor Izabela Maćkowiak pasowała uczniów, którzy ślubowali „(…) być dobrym Polakiem, dbać o dobre imię swojej klasy i szkoły. (…)” Na zakończenie, by upamiętnić to wyjątkowe wydarzenie wychowawczynie klas wręczyły pamiątkowe dyplomy.

• pasowanie na ucznia (100)
  • pasowanie na ucznia (103)
  • pasowanie na ucznia (20)
  • pasowanie na ucznia (56)