Aktualności

 

Cóż tu powiedzieć- egzamin zdany!

Takich pierwszaków chętnie witamy!

Sporo już wiecie, sporo umiecie,

dalej się tutaj kształcić będziecie!

 

Dnia 27 października 2017 r. do grona społeczności szkolnej Szkoły Podstawowej nr 6 zostało przyjętych 50 nowych uczniów. Po złożeniu uroczystego ślubowania zostali oni pełnoprawnymi uczniami Szkoły Podstawowej nr 6.Pierwszoklasiści z dużym zaangażowaniem recytowali wiersze i śpiewali piosenki. Po programie artystycznym wicedyrektor Izabela Maćkowiak pasowała uczniów, którzy ślubowali „(…) być dobrym Polakiem, dbać o dobre imię swojej klasy i szkoły. (…)” Na zakończenie, by upamiętnić to wyjątkowe wydarzenie wychowawczynie klas wręczyły pamiątkowe dyplomy.

godlorp 

Dziennik elektroniczny

mobil300

MegaMisja

MegaMisja

 

English is Fun! - Blog

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem