Aktualności

29 listopada w klasie 2A odbyły się Andrzejki.  A  jeśli  Andrzejki  – to zabawa wróżby. Wszystko z przymrużeniem  oka. Zabawy i wróżby andrzejkowe maja niepowtarzalny klimat. Ciekawe wróżby przygotowali dla swoich młodszych kolegów i koleżanek uczniowie z  klasy 5A-Magda,Janek,Iga ,Asia, Julka. Dla dzieci rodzice przygotowali smakowite przekąski i napoje. Serdecznie  dziękuję Pani Monice za  pomoc podczas zabawy i ciekawe pomysły. Pozostałym Rodzicom dziękuję za pyszne babeczki z wróżbami i inne smakołyki.

A jak się bawiliśmy? Zobaczcie

godlorp 

Dziennik elektroniczny

mobil300

MegaMisja

MegaMisja

 

English is Fun! - Blog

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem