Akcja „Paczka dla Bohatera” to inicjatywa społeczna, która ma już 7 lat. Biorą w niej udział wolontariusze z całej Polski. Działalność polega na zbiórce produktów spożywczych i chemicznych dla kombatantów i weteranów II wojny światowej. Z roku na rok jest coraz więcej potrzebujących.

Klasa 2A w ramach wolontariatu rozpoczęła zbiórkę w naszej szkole. Nawiązaliśmy kontakt  z Panem R. Temczukiem, który zajmuje się wysyłaniem paczek Dla Bohatera. Od połowy listopada do 15 grudnia gromadziliśmy różne produkty spożywcze i chemiczne, potrzebne na święta Bożego Narodzenia. Do akcji włączyli się także  uczniowie z klasy 3A. Dzieci przynosiły takie produkty, które ucieszą  i przydadzą się na święta. Akcję zakończyliśmy 15 grudnia. Do kartonów uczniowie włożyli też kilka kartek świątecznych, które samodzielnie wykonali.

Serdecznie dziękuję wszystkim uczniom i Rodzicom, którzy włączyli się w tę akcję.

mobil300

MegaMisja