Aktualności

Akcja „Paczka dla Bohatera” to inicjatywa społeczna, która ma już 7 lat. Biorą w niej udział wolontariusze z całej Polski. Działalność polega na zbiórce produktów spożywczych i chemicznych dla kombatantów i weteranów II wojny światowej. Z roku na rok jest coraz więcej potrzebujących.

Klasa 2A w ramach wolontariatu rozpoczęła zbiórkę w naszej szkole. Nawiązaliśmy kontakt  z Panem R. Temczukiem, który zajmuje się wysyłaniem paczek Dla Bohatera. Od połowy listopada do 15 grudnia gromadziliśmy różne produkty spożywcze i chemiczne, potrzebne na święta Bożego Narodzenia. Do akcji włączyli się także  uczniowie z klasy 3A. Dzieci przynosiły takie produkty, które ucieszą  i przydadzą się na święta. Akcję zakończyliśmy 15 grudnia. Do kartonów uczniowie włożyli też kilka kartek świątecznych, które samodzielnie wykonali.

Serdecznie dziękuję wszystkim uczniom i Rodzicom, którzy włączyli się w tę akcję.

godlorp 

 

rodo

Dziennik elektroniczny

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem