Aktualności

W dniu 12.12.2017  w ramach akcji "Małe spotkania z wielkim sportem" w naszej szkole gościliśmy zawodników klubu UKS " Sokół"- Członka honorowego klubu p. Włodzimierza Cichockiego, zawodnika z wieloletnim stażem oraz sukcesami, w singlu i deblu na szczeblu ogólnopolskim, Pawła Januchowskiego, czynnego działacza oraz zawodnika startującego w zawodach  rangi ogólnopolskiej osiągającego  sukcesy w  badmintonie oraz absolwentkę naszej szkoły - Patrycję Nawrocką, która nadal, od czasów szkolnych  kontynuuje swoja przygodę z  badmintonem, startuje w zawodach sportowych. Zaproszeni goście  zapoznali  klasę 2 A i 3 D ze sportem, który ze  względu na swoja specyfikę oraz dostępność, szerokie zastosowanie może być sportem dla każdego ucznia.

P. W. Cichocki opowiedział jak wygląda trening badmintonisty, jaki sprzęt jest najbardziej odpowiedni do rozpoczęcia przygody z badmintonem, następnie przeprowadził  zajęcia z elementami gry, włączając zabawy, ćwiczenia techniczne i specjalne odpowiednio dostosowane dla grupy dzieci. Dziękujemy P. Włodzimierzowi Cichockiemu, p. Pawłowi Januchowskiemu oraz Patrycji Nawrockiej za zaangażowanie, poświęcony czas oraz cenne uwagi na temat badmintona. Dziękujemy również za pokaz umiejętności gry na poziomie wyspecjalizowanych zawodników - taki pokaz na pewno zachęci wielu uczniów  naszej szkoły uczestnictwa do zajęć z wykwalifikowanymi instruktorami badmintona UKS Sokół. Bardzo dziękujemy!

godlorp 

 

rodo

Dziennik elektroniczny

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem