Aktualności
Dziś 22 grudnia, ostatni dzień w szkole przed przerwą świąteczną. Dla nas uczniów klasy 1a, nie był to zwykły dzień.
Był to dzień bardzo świąteczny, pełen ciepła i życzliwości, wzajemnego zrozumienia. Dzień magiczny.
Przy pięknie udekorowanym stole śpiewaliśmy kolędy i pastorałki. Złożyliśmy sobie wzajemnie świąteczne życzenia, dzieląc się opłatkiem. Ku naszej dużej radości zawitał do nas Mikołaj z ogromnym workiem pełnym słodkich prezentów.
Wykonaliśmy pachnącą świętami ozdobę – pomarańczę nadziewaną goździkami.

Życzymy wszystkim radosnych Świąt Bożego Narodzenia!

 

godlorp 

 

rodo

Dziennik elektroniczny

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem