Aktualności
Dziś 22 grudnia, ostatni dzień w szkole przed przerwą świąteczną. Dla nas uczniów klasy 1a, nie był to zwykły dzień.
Był to dzień bardzo świąteczny, pełen ciepła i życzliwości, wzajemnego zrozumienia. Dzień magiczny.
Przy pięknie udekorowanym stole śpiewaliśmy kolędy i pastorałki. Złożyliśmy sobie wzajemnie świąteczne życzenia, dzieląc się opłatkiem. Ku naszej dużej radości zawitał do nas Mikołaj z ogromnym workiem pełnym słodkich prezentów.
Wykonaliśmy pachnącą świętami ozdobę – pomarańczę nadziewaną goździkami.

Życzymy wszystkim radosnych Świąt Bożego Narodzenia!

 

godlorp 

Dziennik elektroniczny

mobil300

MegaMisja

MegaMisja

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem