Dziś 22 grudnia, ostatni dzień w szkole przed przerwą świąteczną. Dla nas uczniów klasy 1a, nie był to zwykły dzień.
Był to dzień bardzo świąteczny, pełen ciepła i życzliwości, wzajemnego zrozumienia. Dzień magiczny.
Przy pięknie udekorowanym stole śpiewaliśmy kolędy i pastorałki. Złożyliśmy sobie wzajemnie świąteczne życzenia, dzieląc się opłatkiem. Ku naszej dużej radości zawitał do nas Mikołaj z ogromnym workiem pełnym słodkich prezentów.
Wykonaliśmy pachnącą świętami ozdobę – pomarańczę nadziewaną goździkami.

Życzymy wszystkim radosnych Świąt Bożego Narodzenia!

mobil300

MegaMisja