W ramach promowania zdrowego stylu życia dnia 01.03.2018 r. klasa 1 b uczestniczyła w warsztatach nt. Zdrowego żywienia organizowanych przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Gnieźnie. Uczniowie tejże szkoły wraz z nauczycielami przygotowali dla nas prezentacje z zakresu zasad zdrowego odżywiania. Zdobytą wiedzę mogliśmy wykorzystać w praktyce przygotowując pod okiem ekspertów zdrową pizzę. Wszyscy byli bardzo zadowoleni z uśmiechem na twarzy pożegnaliśmy organizatorów mając nadzieję ze jeszcze raz będziemy mogli skorzystać z zaproszenia. Dziękujemy.

mobil300