„W naszej szkole rozwijają się zdolności.

Tu się nigdy na nikogo nikt nie złości.

Nie jesteśmy może aniołami, ale my jesteśmy dzieci postępowe,

my lubimy lody śmietankowe i spodnie dżinsowe.

Posiadamy też talentów wiele, co oświadczyć się skromnie ośmielę.

A więc proszę zobaczcie Państwo sami, jak tańczymy i śpiewamy”.

W Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie odbyła się kolejna edycja Pokazu Talentów uczniów naszej szkoły. Jak zwykle impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem, zarówno licznych uczestników, jak i rodziców oraz nauczycieli, którzy wspierali i dopingowali wszystkich występujących.

Na scenie można było podziwiać przeróżne talenty: wokalne, muzyczne, akrobatyczne, recytatorskie oraz plastyczne, a także ciekawe choreografie taneczne. Pokazy przeplatane były występami naszych szkolnych ”Zygzaków”, które w zabawnej piosence zachwalały naukę w „Szóstce”.

Impreza była bardzo udana. Wszyscy występujący zostali nagrodzeni gromkimi brawami i słodką niespodzianką. Z niecierpliwością czekamy na następną edycję, podczas której odkryjemy wielkie talenty naszych uczniów.

Oliwia Górna