Dnia 11.06.2018 uczniowie klasy 5 a  w ramach MAŁYCH SPOTKAŃ Z WIELKIM SPORTEM poznali Krav mage - izraelską sztukę samoobrony, którą w formie teorii i praktyki przybliżył nam Pan Ramzes Temczuk - instruktor Krav magi oraz przyjaciel naszej szkoły. Pan Ramzes Temczuk zaprosił klasę 5a do sali treningowej, w którym wielu gnieźnian trenuje brazylijskie jujitsu oraz wiele odmian sztuk walki, bardzo ciekawie opowiedział o Krav madze, o jej historii, opisał w jakim celu została stworzona i jak służy współczesnemu człowiekowi. Ponadto w formie zajęć praktycznych pokazał jak należy unikać niebezpieczeństw - szczególnie w czasach współczesnych.

Za pomoc oraz zaangażowanie w organizację bardzo ciekawej lekcji z  zakresu samoobrony - serdecznie dziękujemy!!!

mobil300