Lekki tornister

Zapraszamy rodziców uczniów na zebrania dotyczące organizacji roku szkolnego 2017/18:

klasy III w dniu 24.05 o godz. 17.15

klasy VI w dniu 24.05 o godz. 18.15.

„LEKKI TORNISTER” to akcja Samorządu Uczniowskiego mająca na celu zbiórkę funduszy na zakup podręczników dla uczniów, z których mogliby korzystać podczas pobytu w szkole. Do tej pory z zebranych funduszy, udało się zakupić zestawy podręczników do nauki przyrody, matematyki i historii do klas IV – VI.

W czerwcu 2014 r., z okazji Dnia Dziecka, Samorząd Uczniowski zorganizował loterię fantową. Przygotowano 200 szt. losów. Każdy los wygrywał. Zainteresowanie wśród uczniów, którzy chcieli tę  akcję wesprzeć, było bardzo duże. Losy  rozeszły się błyskawicznie. Można było wylosować: maskotki, książki, kubki, bamboszki, etui do telefonów, worki na strój sportowy, poduszki, kredki itd.  Pieniądze ze sprzedaży losów zostały przeznaczone na zakup podręczników do matematyki, przyrody, historii. Dzieci nie muszą nosić już tych podręczników w plecakach. Są one na wyposażeniu szkoły. Każdemu,  kto kupił los - serdecznie DZIĘKUJEMY!

• img_0537
  • img_0538