Aktualności

jaselkaSą ludzie którzy nie lubią Świąt  Bożego Narodzenia. Trudno w to uwierzyć, ale tak jest i to od czasów Karola Dickensa. Dzieci z Przedszkola "Kajtuś" , klasy I b i III a  wspólnie podjęły próbę  przekonania malkontentów.  Argumentacja była silna: wiersze, piosenki, tańce. Dzieci mogą być z siebie dumne. Sądząc po brawach, w gronie  widzów przedstawienia  nikt nie pozostał obojętny.  Występy dzieci  sprawiły, że z pewnością każdy  dorosły przypomniał sobie z jaką radością można oczekiwać pierwszej gwiazdki.

Starania dzieci dostrzegł także nie byle kto, bo sam Mikołaj, który przysłał  im video-list z zapewnieniem, że są na jego Liście Grzecznych Dzieci.

 

Więcej zdjęć z tego wydarzenia do pobrania ze strony:

 https://www.dropbox.com/sh/3kmdszdd52i7pcs/AAAB81VEr8IxOvvs4uylnwWua?dl=0

godlorp 

 

rodo

Dziennik elektroniczny

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem