Aktualności

W ostatni dzień przed świąteczną przerwą uczniowie klasy 1a zasiedli przy pięknie ozdobionym i suto zastawionym wigilijnym stole. Blask płonących świeczek, wspólne śpiewanie kolęd, podzielenie się opłatkiem i złożenie świątecznych życzeń wprowadziło wszystkich w magiczny czas świąt. W klasie unosił się piękny zapach zrobionych przez dzieci “goździkowych”pomarańczy. Nadszedł najpiękniejszy czas w roku...


 

godlorp 

 

rodo

Dziennik elektroniczny

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem