w1klW czwartkowe przedpołudnie 19 grudnia uczniowie klas I spotkali się przy wigilijnych stołach, by złożyć sobie życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Rodzice zadbali, by na uroczyście nakrytych stołach były pierniki, soki, owoce i inne łakocie. Przy pięknych kolędach i pastorałkach uczniowie słuchali ciekawych informacji dotyczących tradycji świątecznych.  Wszyscy pięknie ubrani, w świątecznym i podniosłym nastroju dzielili się opłatkiem z kolegami i koleżankami i śpiewali kolędy. Na koniec pierwszej wspólnej wigilii dzieci obdarowane zostały upominkami.