Aktualności

w1klW czwartkowe przedpołudnie 19 grudnia uczniowie klas I spotkali się przy wigilijnych stołach, by złożyć sobie życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Rodzice zadbali, by na uroczyście nakrytych stołach były pierniki, soki, owoce i inne łakocie. Przy pięknych kolędach i pastorałkach uczniowie słuchali ciekawych informacji dotyczących tradycji świątecznych.  Wszyscy pięknie ubrani, w świątecznym i podniosłym nastroju dzielili się opłatkiem z kolegami i koleżankami i śpiewali kolędy. Na koniec pierwszej wspólnej wigilii dzieci obdarowane zostały upominkami.

 

godlorp 

 

rodo

Dziennik elektroniczny

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem