Aktualności

warmuzDnia 17.12.2014 roku w organizowanych przez Muzeum Początków Państwa Polskiego warsztatach plastycznych uczestniczyły klasy 1d, 1e, 1f. Podczas warsztatów uczniowie poznali nowe techniki plastyczne, które wykorzystali przy wykonaniu ozdób świątecznych. Techniką decoupage wykonali obrazki świąteczne oraz ozdoby choinkowe - anioły, renifery z tektury falistej i innych materiałów plastycznych. Wszystkie wykonane prace były wspaniałą niespodzianką dla najbliższych.

 

 

godlorp 

 

rodo

Dziennik elektroniczny

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem