an2cDnia 15 grudnia 2014 r. „aniołki” z klasy 2c zaprosiły swoich rodziców na spotkanie świąteczne. Dzieci specjalnie na tę okazję ubrały piękne anielskie stroje, przygotowały dla rodziców przedstawienie oraz zatańczyły do świątecznych piosenek. W trakcie uroczystości wszyscy udekorowaliśmy klasową  choinkę. Dziękujemy rodzicom za pomoc w wykonaniu długich, kolorowych łańcuchów.  Gdy zabrzmiały słowa piosenki: ”Dzyń, dzyń już dzwonią sanie…”, do klasy przybył oczekiwany przez dzieci święty Mikołaj z prezentami. Na koniec spotkanie złożyliśmy sobie świąteczne życzenia i  zasiedliśmy do  świątecznego stołu.