Aktualności

waste

an2cDnia 15 grudnia 2014 r. „aniołki” z klasy 2c zaprosiły swoich rodziców na spotkanie świąteczne. Dzieci specjalnie na tę okazję ubrały piękne anielskie stroje, przygotowały dla rodziców przedstawienie oraz zatańczyły do świątecznych piosenek. W trakcie uroczystości wszyscy udekorowaliśmy klasową  choinkę. Dziękujemy rodzicom za pomoc w wykonaniu długich, kolorowych łańcuchów.  Gdy zabrzmiały słowa piosenki: ”Dzyń, dzyń już dzwonią sanie…”, do klasy przybył oczekiwany przez dzieci święty Mikołaj z prezentami. Na koniec spotkanie złożyliśmy sobie świąteczne życzenia i  zasiedliśmy do  świątecznego stołu.

 

godlorp 

 

rodo

power300

 

przycisk

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

Dziennik elektroniczny

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem