Odkrywamy artystyczne talenty naszych uczniów.

Zgodnie z wieloletnią tradycją naszej szkoły organizujemy  kolejny

Przegląd Uczniowskich Talentów

Koncert, na który już teraz serdecznie zapraszamy Rodziców, Dziadków i  Sympatyków, odbędzie się

10 lutego o 17.00 w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury.

Zapraszamy wszystkich uczniów, którzy chcieliby zaprezentować swoją  „zajawkę:  talenty aktorskie, recytatorskie, wokalne, taneczne, plastyczne, sportowe... Indywidualnie i grupowo.

Zgłoszenia przyjmują panie: Magda Dutkiewicz - kl. IV- VI (sala 14) i Małgorzata Reszko - kl. I -III. (sala 2)

Ze względu na ograniczone ramy czasowe Koncertu musimy dokonać wstępnej weryfikacji zgłoszeń. Oferujemy także konsultację artystyczną. Sesja dla uczniów z klas IV-VI zostanie przeprowadzona we wtorek 13. 01. Kandydatów  z  kl I-III zapraszamy w poniedziałek 19.01,

o 12.30 do sali nr 6. Uwaga! Na konsultację należy przynieść podkład do występu wokalnego lub tanecznego, nagrany na płycie CD lub pendrivie, w formacie audio.