Aktualności

dpsW miniony piątek,23 stycznia uczniowie klasy2A wraz z wychowawcą  odwiedzili  Dom Pomocy Społecznej  przy ulicy Wrzesińskiej w Gnieźnie. Nawiązując do Dnia Babci i Dziadka, dzieci pojechały tam z programem słowno-muzycznym. Pensjonariusze  powitali uczniów bardzo ciepło i chętnie włączyli się we  wspólne śpiewanie. Mieszkańcy Domu…. entuzjastycznie reagowali na występy dzieci  i nagradzali uczniów brawami. Seniorzy zostali obdarowani kartkami, wykonanymi przez dzieci.

Program  przygotowany przez uczniów klasy2a,dostarczył pensjonariuszom wiele wzruszeń i wywołał uśmiech na twarzach. Dzieci mogły zobaczyć prace ,wykonywane przez mieszkańców Domu Pomocy Społecznej, podczas zajęć terapeutycznych. Jedną z nich otrzymaliśmy w prezencie. Istotnym celem tej wizyty było uwrażliwienie dzieci na los drugiego człowieka.

 

                    Składam serdeczne podziękowania osobom, które pomogły w zorganizowaniu tej wizyty: p. Agnieszce Horoszczak, p. Szymonowi Stróżniakowi ,p. Michałowi Dziel.

wychowawca klasy2A

 

godlorp 

 

rodo

Dziennik elektroniczny

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem