W listopadzie 2014 roku Gimnazjum nr 4  im. Polskich Noblistów z Oddziałami Integracyjnymi w Gnieźnie  w związku z obchodami 10 rocznicy Dnia Patrona ogłosiło m.in.  konkurs plastyczny na projekt znaczka pocztowego poświęconego Polskim Noblistom dla szkół podstawowych i gimnazjów.

Prace 4  naszych uczniów: Franciszka Matysiaka z kl. 4b, Aleksandry Banaszak z kl. 6b, Zuzanny Chełek z kl. 6b oraz Eweliny Wojtkowiak z kl. 6b zostały dostarczone do gimnazjum.

W kategorii szkół podstawowych nasi uczniowie zajęli najwyższe miejsca:

I miejsce zajęła Zuzanna Chełek z klasy 6b,

II miejsce zajął Franciszek Matysiak z klasy 4b.

10 grudnia 2014 roku uczniowie wraz z opiekunem p. Magdaleną Dutkiewicz  zostali zaproszeni do gimnazjum na uroczystoste obchody Dnia Patrona, podczas których zostały im wręczone nagrody.