Aktualności

W listopadzie 2014 roku Gimnazjum nr 4  im. Polskich Noblistów z Oddziałami Integracyjnymi w Gnieźnie  w związku z obchodami 10 rocznicy Dnia Patrona ogłosiło m.in.  konkurs plastyczny na projekt znaczka pocztowego poświęconego Polskim Noblistom dla szkół podstawowych i gimnazjów.

Prace 4  naszych uczniów: Franciszka Matysiaka z kl. 4b, Aleksandry Banaszak z kl. 6b, Zuzanny Chełek z kl. 6b oraz Eweliny Wojtkowiak z kl. 6b zostały dostarczone do gimnazjum.

W kategorii szkół podstawowych nasi uczniowie zajęli najwyższe miejsca:

I miejsce zajęła Zuzanna Chełek z klasy 6b,

II miejsce zajął Franciszek Matysiak z klasy 4b.

10 grudnia 2014 roku uczniowie wraz z opiekunem p. Magdaleną Dutkiewicz  zostali zaproszeni do gimnazjum na uroczystoste obchody Dnia Patrona, podczas których zostały im wręczone nagrody.

godlorp 

 

rodo

Dziennik elektroniczny

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem