Aktualności

trosk

"Dziadek z Babcią mają święto
więc im wszyscy zaśpiewamy!
Niech nam żyją, niech nam żyją
Nasi goście ukochani"

26 stycznia był  dla uczniów klasy 3b wyjątkowym dniem. Dzieci gościły w naszej szkole swoje ukochane babcie oraz dziadków. Najpierw podczas przedstawienia "Troskliwe dzieci"  wcieliły się w role leśnych zwierząt, które zimową porą poszukują jedzenia. Wszyscy przypomnieli sobie, jak ważna jest troska o mieszkańców lasu i ptaki, kiedy na dworze mróz.

 

Następnie specjalnie dla naszych gości zaśpiewano i tańczono oraz wręczono przygotowane wcześniej  własnoręcznie upominki. Wzruszeni dziadkowie podziękowali tym, co wnuczęta lubią najbardziej - gorącymi uściskami. 

godlorp 

 

rodo

Dziennik elektroniczny

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem