trosk

"Dziadek z Babcią mają święto
więc im wszyscy zaśpiewamy!
Niech nam żyją, niech nam żyją
Nasi goście ukochani"

26 stycznia był  dla uczniów klasy 3b wyjątkowym dniem. Dzieci gościły w naszej szkole swoje ukochane babcie oraz dziadków. Najpierw podczas przedstawienia "Troskliwe dzieci"  wcieliły się w role leśnych zwierząt, które zimową porą poszukują jedzenia. Wszyscy przypomnieli sobie, jak ważna jest troska o mieszkańców lasu i ptaki, kiedy na dworze mróz.

Następnie specjalnie dla naszych gości zaśpiewano i tańczono oraz wręczono przygotowane wcześniej  własnoręcznie upominki. Wzruszeni dziadkowie podziękowali tym, co wnuczęta lubią najbardziej - gorącymi uściskami.