Aktualności

bidUczniowie z klasy 2A świętowali Dzień Babci i Dziadka nieco później. Dzieci przygotowały program słowno–muzyczny, który przedstawiły swoim bliskim. Były tańce (aerobik) ”Cza, cza dla Babci i Dziadka”, piosenki, a także krótkie scenki. Furorę wśród dziadków zrobiły zadania, dla babć – kulinarne i plastyczne, a dla dziadków - praktyczne. Wszystkim dopisywały dobre humory. Babcie i dziadkowie byli zachwyceni i wzruszeni. Swoje wnuki nagrodzili gromkimi brawami. Wszyscy uczestnicy Dnia Babci i Dziadka otrzymali dyplomy - ‘’Super Babci i Super Dziadka”. Był też czas na słodki poczęstunek i upominki.

Kochanym Babciom i drogim Dziadkom życzymy pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swoich wnuków. Dziękujemy rodzicom, którzy okazali swoją pomoc w przygotowaniu tej imprezy.

 

 

godlorp 

 

rodo

Dziennik elektroniczny

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem