bidUczniowie z klasy 2A świętowali Dzień Babci i Dziadka nieco później. Dzieci przygotowały program słowno–muzyczny, który przedstawiły swoim bliskim. Były tańce (aerobik) ”Cza, cza dla Babci i Dziadka”, piosenki, a także krótkie scenki. Furorę wśród dziadków zrobiły zadania, dla babć – kulinarne i plastyczne, a dla dziadków - praktyczne. Wszystkim dopisywały dobre humory. Babcie i dziadkowie byli zachwyceni i wzruszeni. Swoje wnuki nagrodzili gromkimi brawami. Wszyscy uczestnicy Dnia Babci i Dziadka otrzymali dyplomy - ‘’Super Babci i Super Dziadka”. Był też czas na słodki poczęstunek i upominki.

Kochanym Babciom i drogim Dziadkom życzymy pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swoich wnuków. Dziękujemy rodzicom, którzy okazali swoją pomoc w przygotowaniu tej imprezy.