Aktualności

muzDnia 30 stycznia klasa 2b wybrała się do Szkoły Muzycznej, aby uczestniczyć w koncercie kolęd przygotowanym przez uczniów tej szkoły. Dzieci usłyszały najpierw historię powstania każdego utworu a następnie mogły go wysłuchać w wykonaniu solistów i duetów fortepianowo-skrzypcowych. Wszystkich zaskoczyła żywa reakcja młodej publiczności, która nie tylko biła brawo, ale głośno wyrażała swoje odczucia. Po koncercie uczniowie mogli wziąć do ręki skrzypce czy dosłownie "zajrzeć pod skrzydło fortepianu" i przekonać się, że fortepian to też instrument strunowy.

 

godlorp 

 

rodo

Dziennik elektroniczny

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem