muzDnia 30 stycznia klasa 2b wybrała się do Szkoły Muzycznej, aby uczestniczyć w koncercie kolęd przygotowanym przez uczniów tej szkoły. Dzieci usłyszały najpierw historię powstania każdego utworu a następnie mogły go wysłuchać w wykonaniu solistów i duetów fortepianowo-skrzypcowych. Wszystkich zaskoczyła żywa reakcja młodej publiczności, która nie tylko biła brawo, ale głośno wyrażała swoje odczucia. Po koncercie uczniowie mogli wziąć do ręki skrzypce czy dosłownie "zajrzeć pod skrzydło fortepianu" i przekonać się, że fortepian to też instrument strunowy.