Aktualności

liczby1Uczniowie klasy 2A podczas kolejnych zajęć rozwijających umiejętności matematyczne, poznawali liczby w zakresie od 1 do 1000. Dzieci wykonywały obliczenia pieniężne typu: cena-ilość-wartość. Uczniowie rozwijali umiejętności dodawania, a także usprawniali zdolności posługiwania się pieniędzmi w praktyce. Każdy miał możliwość samodzielnego zapisywania, odczytywania i przeliczania liczb. Głównym celem zajęć było utrwalanie u uczniów pojęcia: jedności, dziesiątki, setki.

 

 

godlorp 

 

rodo

Dziennik elektroniczny

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem