Aktualności

waste

ortyPodczas kolejnych zajęć dodatkowych z edukacji polonistycznej, grupa uczniów z klasy 2A utrwalała i ćwiczyła umiejętności gramatyczno-ortograficzne. Tym razem  były to ćwiczenia utrwalające pisownię wyrazów z „RZ” wymienne oraz wyrazy z końcówką -ARZ .Podczas ćwiczeń, uczniowie wykorzystywali, gry, układanki i krzyżówki ortograficzne. Głównym celem zajęć jest systematyczne przyswajanie i stosowanie poznanych zasad ortograficznych.

 

godlorp 

 

rodo

power300

 

przycisk

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

Dziennik elektroniczny

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem