studentW dniach od 2 do 6 lutego2015 roku, gościliśmy w naszej szkole dwoje studentów, którzy prowadzili zajęcia z uczniami. Celem zajęć  było pokazanie i przybliżenie uczniom krajów, z których pochodzą studenci-Chin i Mongolii. Dzieci miały możliwość poszerzenia wiedzy z zakresu życia w Chinach i Mongolii. Ponadto studenci  rozwinęli  u uczniów ciekawość  i otwartość na drugiego człowieka, a także uzmysłowili  dzieciom konieczność uczenia się języka angielskiego. Niektóre ćwiczenia pokrywały się z treściami omawianymi na lekcjach, np. nazwy potraw. Podczas wielu zajęć, uczniowie poznali też nową wiedzę, np. nazwy zwierząt zamieszkujących Mongolię, wykonywali ćwiczenia ruchowe przy muzyce.