Aktualności

waste

studentW dniach od 2 do 6 lutego2015 roku, gościliśmy w naszej szkole dwoje studentów, którzy prowadzili zajęcia z uczniami. Celem zajęć  było pokazanie i przybliżenie uczniom krajów, z których pochodzą studenci-Chin i Mongolii. Dzieci miały możliwość poszerzenia wiedzy z zakresu życia w Chinach i Mongolii. Ponadto studenci  rozwinęli  u uczniów ciekawość  i otwartość na drugiego człowieka, a także uzmysłowili  dzieciom konieczność uczenia się języka angielskiego. Niektóre ćwiczenia pokrywały się z treściami omawianymi na lekcjach, np. nazwy potraw. Podczas wielu zajęć, uczniowie poznali też nową wiedzę, np. nazwy zwierząt zamieszkujących Mongolię, wykonywali ćwiczenia ruchowe przy muzyce.

 

godlorp 

 

rodo

power300

 

przycisk

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

Dziennik elektroniczny

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem