walDnia 13.02.2015 r. odbyła się w naszej szkole długo wyczekiwana  dyskoteka  walentynkowa o charakterze charytatywnym. Sala bardzo szybko zapełniła się tłumem uczniów, którzy pokazali jak należy się bawić i kto jest prawdziwym królem parkietu. Wszyscy chętnie brali udział w konkursach muzycznych i świetnie się bawili. Gdy ktoś zgłodniał, pędził prędko do stanowiska, gdzie można było zakupić  przepyszne babeczki oraz coś do picia. Dobrym pomysłem okazała się zorganizowana przez nauczycieli  licytacja, w której do wygrania były kolorowe i przydatne przedmioty. Uczniowie ani  na chwilę nie zapomnieli w jakim celu odbyła się cała impreza, dzięki czemu uzbieraliśmy dużą sumę pieniędzy dla chorej Hani.

Taka dyskoteka to najlepszy sposób na nudę, integracje, a jednocześnie pomoc innym. Dziękujemy wszystkim  za wspólną zabawę i pomoc.