W hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Gnieźnie w ramach Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w czwartek i piątek, 19 – 20  marca, odbyły się Mistrzostwa Gniezna Szkół Podstawowych w unihokeju w kategorii dziewcząt i chłopców. W rozgrywkach, których organizatorem był Szkolny Związek Sportowy "Ziemi Gnieźnieńskiej” wspólnie ze Szkołą Podstawową nr 6 uczestniczyło osiem szkół podstawowych. Na parkiecie  hali sportowej między innymi można było zobaczyć w akcji zespoły SP nr  2, 3, 5, 6, 8, 9, 12 i „Prymus”. Sędziami głównymi byli: Kamil Murch i Paulina Kaczmarek.

Turniej rozegrano w systemie grupowym. Do finałów awansowały dwie najlepsze szkoły z poszczególnych grup.

Dziewczęta

Grupa A: SP 3, SP 5, SP – PRYMUS, SP 9;

Grupa B: SP 2, SP 6, SP 12, SP8.
W meczu o III miejsce SP nr 5 pokonało SP nr 8 (2 : 1). W finale zwycięzcą meczu i Mistrzem Gniezna w unihokeju w kategorii dziewcząt okazał się zespół SP nr 3 pokonując SP nr 2 (2:1)

Chłopcy

Grupa A: SP 9, SP 12, SP – PRYMUS, SP 3;

Grupa B: SP 5, SP 8, SP 6, SP2.

W meczu o III miejsce SP nr 6 pokonało SP nr 9 (5 : 1). W finale zwycięzcą meczu i Mistrzem Gniezna został  zespół SP nr 2 pokonując SP nr 3 (3:1)

Reprezentacje naszej szkoły występowały w składzie:

Dziewczęta: Patrycja Woźniak, Weronika Modrzejewska, Natasza Mikuła, Nicole Fischer, Rita Pawlak, Wiktoria Czaińska, Klaudia Kędzierska, Aleksandra Nowak, Agata Koszarowska;

Chłopcy: Igor Pawlak, Alex Pawlak, Szymon Cyprych, Łukasz Klimkiewicz, Kacper Ostrowski, Mateusz Paluszak, Michał Wilgosz, Albert Kurowski, Krystian Poniewierski.

Opiekunem i trenerem zespołów był p. Jarosław Glinkowski.