Serdecznie zapraszamy do zaglądania na nasz szkolny blog języka angielskiego, gdzie można podziwiać i skomentować prace naszych uczniów oraz dowiedzieć się, jak można w ciekawy i łatwy sposób popracować nad tym, aby nasz angielski był jeszcze lepszy! Szczególnie zachęcamy do obejrzenia ostatniego wpisu – znajdziecie tam video klip przygotowany przez uczniów uczęszczających na kółko z języka angielskiego. Klip ten ma być wsparciem dla naszych szóstoklasistów, którzy 1 kwietnia 2015 r. piszą Sprawdzian Szóstoklasisty nie tylko z języka polskiego i matematyki, ale także po raz pierwszy z języka angielskiego!

Serdecznie dziękujemy panu akustykowi ze studia nagrań w eSTeDe za profesjonalne przygotowanie dźwięku do naszego mini teledysku!

Blog znajdziecie pod adresem www.english-is-fun.pl lub klikając na flagę brytyjską umieszczoną z prawej strony.