31 marca 2015 r., w związku z nadejściem wiosny, w  naszej szkole odbył  się „KOLOROWY, WIOSENNY DZIEŃ.” Tego dnia każdy z uczniów miał okazję wykazać się swoim talentem: artyści ozdabiali motyla, humaniści uzupełniali krzyżówki, matematycy rozwiązywali zadania, poszukiwacze odkrywali oznaki wiosny, sportowcy mogli wykazać się swoim refleksem, a muzycy znajomością tytułów utworów oraz ich wykonawców. By podkreślić ten wyjątkowy dzień,  każdej klasie został przydzielony kolor, w którym dzieci miały reprezentować swój zespół. Wykonując zadania, uczniowie wykazali się kreatywnością, pomysłowością, jak również szeroką wiedzą.

OTO ZWYCIĘZCY:

I miejsce: IVc – zdobywając 30 pkt.

II miejsce: Va – zdobywając 28 pkt.

III miejsce: IVa, Vb, VIb – zdobywając 27 pkt.

GRATULACJE

„KOLOROWY, WIOSENNY DZIEŃ” okazał się świetną zabawą dla wszystkich. Zobaczcie sami.