swimDnia 15 kwietnia  na basenie GOSiR odbyły się Otwarte  Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Pływaniu. Reprezentacje szkół podstawowych z Gniezna i  okolic rywalizowały w następujących kategoriach:

• w roczniku 2008-2006 w kategorii  dziewczęta i chłopcy - w stylach dowolnym i grzbietowym na dystansie 25 m
  • w roczniku 2005-2004 w kategorii dziewczęta i chłopcy - w stylach dowolnym, grzbietowym, klasycznym i motylkowym na dystansie 25 m
  • W roczniku 2002-2003 w kategorii dziewczęta i chłopcy w stylach dowolnym, grzbietowym, klasycznym i motylkowym na dystansie 50 m
  • W kategorii open stylem zmiennym na dystansie 100 m
  • W klasyfikacji drużynowej
  • W klasyfikacji sztafetowej

Uczniowie naszej szkoły zajęli następujące miejsca:

1. Cypryańska Kamila  kl. 2 a - III m styl grzbietowy
  2. Ślachcińska Wiktoria kl. 4a -III m styl grzbietowy
  3. Nowak Oliwia kl. 4b - II m styl grzbietowy
  4. Mruk Zuzanna kl. 2c - I m styl grzbietowy
  5. Oszutowski Adam kl. 6a - I m styl dowolny, I m styl klasyczny, I m styl zmienny
  6. Góralski Bartosz kl. 6a - II m styl grzbietowy
  7. Malinowska  Patrycja  4 bIII m styl motylkowy

W rywalizacji sztafetowej zajęliśmy III m  z czasem 1:51,91

Ponadto większość reprezentantów naszej szkoły zajęła wysoko punktowane miejsca w pierwszej dziesiątce, wszystkie punkty, które zsumowały  się na wynik końcowy, dały wynik, który pozwolił na zajęcie miejsca na podium, w klasyfikacji zespołowej zajęliśmy III miejsce.

W rywalizacji sztafetowej nasza szkoła zajęła również III miejsce. Gratulujemy!