palantPrzez ostatnie trzy tygodnie boisko naszej szkoły było areną zmagań w mistrzostwach w palanta.  Do rozgrywek przystąpiły wszystkie klasy  IV-VI. Poszczególne mecze rozgrywane były na każdym poziomie oddzielnie. Reprezentacja każdej klasy składała się z pięciu dziewcząt i pięciu chłopców. Każde spotkanie trwało 2 x 15 min. z przerwą 2 minutową. Mecze były bardzo zacięte i dały dużo radości i zadowolenia wszystkim uczestnikom. Bardzo często do ostatniej chwili decydowały się losy niektórych spotkań, co dodawało dreszczyku emocji.

Każda drużyna przystąpiła do rywalizacji w myśl zasady: „Sport uczy wygrywać, sport uczy przegrywać z godnością”.

Na zakończenie turnieju wszystkie reprezentacje otrzymały pamiątkowe dyplomy.

II m  -   VI A

WSZYSTKIM   SERDECZNIE   GRATULUJEMY   !!!!!

Turniej zorganizowali i przeprowadzili nauczyciele wych. fizycznego p. Jarosław Glinkowski i p. Tomasz Ostrowski.