teatra27 maja na zaproszenie naszej szkoły do Gniezna przybyli aktorzy The Bear Educational Theatre – teatru wystawiającego interaktywne przedstawienia w języku angielskim w szkołach polskich, a także w innych krajach europejskich. Uczniowie klas I-III świetnie się bawili na spektaklu pt. „Jackie and the Giant” o przygodach dziewczynki Jackie, która szuka pomocy w walce ze złym olbrzymem. Dzieci czarowały magicznymi palcami, uczestniczyły w przyjęciu w domu Jackie i dzielnie pomagały ochronić Jackie przed olbrzymem.

Dla uczniów klas IV-VI aktorzy przygotowali przedstawienie pt. „The Alien Grammar Show”. Tym razem zadaniem uczniów była pomoc tajnym agentom w odnalezieniu kosmitów, którzy ukrywają się w naszej okolicy. Dzieci bardzo aktywnie uczestniczyły w przedstawieniu, doskonale radząc sobie z wieloma elementami gramatyki angielskiej umiejętnie i zabawnie przemyconymi w historii.

Udział w przedstawieniach z pewnością był dla naszych uczniów okazją do uświadomienia sobie, jak wiele już potrafią oraz, że język angielski to nie tylko jeden z przedmiotów w szkole, ale też możliwość komunikacji z całej światem, a często też po prostu dobrej zabawy!

Więcej zdjęć można zobaczyć na naszym blogu www.english-is-fun.pl  Zapraszamy!