Aktualności

baj116 października 2014 roku uczniowie klasy 3a uczestniczyli w zajęciach pt.„Bajki ortograficzne” w Bibliotece Publicznej Miasta Gniezna. Odbywały się one w ramach projektu „W Pierwszej Stolicy – Ojczysty się Liczy”. Spotkanie prowadziła p. Ewa Jaworska. Zaproszony gość Jarosław Mikołajczyk przekonywał dzieci, że naprawdę warto znać swój język ojczysty, mimo że ortografia nie jest tak prosta i piękna jak bajka. Opowiadał on także o swojej pracy dziennikarskiej, a także o wykonywanym przez siebie zawodzie lalkarza.

 

Następnie uczniowie słuchali fragmentów „Bajek ortograficznych” oraz brali aktywny udział w zabawach i konkursach związanych z ortografią, utrwalając w ten sposób poznane zasady. W wykonywaniu zadań pomagały im magiczne okulary oraz czarodziejski kapelusz.
Spotkanie w bibliotece przy ulicy Staszica było bardzo ciekawe, więc dzieci wróciły do szkoły uśmiechnięte i zadowolone.

godlorp 

 

rodo

Dziennik elektroniczny

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem