Aktualności

waste

wedoAby zainteresować dzieci nowoczesnymi technologiami i jednocześnie wspierać ich kreatywność, nasza szkoła rozpoczęła zajęcia z wykorzystaniem klocków LEGO Education. Dnia 30 i 31 października przyjechał do nas teatrzyk z przedstawieniem pt. "Dino i jego dwa marzenia", w którym grały roboty LEGO. Uczniowie klas pierwszych i drugich z wielką ochotą i zaciekawieniem uczestniczyli w tym spektaklu. Dzieci miały możliwość nie tylko oglądać, ale też dotknąć "Dino-robotów". Było to dla nich bardzo ciekawe doświadczenie.

 

Natomiast starsi uczniowie sami konstruowali i programowali roboty na lekcjach informatyki. Zakupione przez szkołę klocki LEGO WeDo już cieszą się popularnością wśród dzieci, a w przyszłości na pewno podniosą atrakcyjność zajęć prowadzonych w naszej szkole.

godlorp 

 

rodo

power300

 

przycisk

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

Dziennik elektroniczny

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem