Aktualności

waste

W dniu 13 listopada  2014r. na boiskach  Szkoły Podstawowej nr 12 w Gnieźnie rozegrano XV Turniej „Z podwórka na stadion” o Puchar Tymbarka w kategorii chłopców U-10. Do turnieju przystąpiło sześć zespołów, które podzielone zostały na dwie grupy. Reprezentacja naszej szkoły rozgrywała mecze grupowe z SP 8 i SP 12.

Do półfinałów awansowały po dwa najlepsze zespoły z grup. Spotkania półfinałowe,  jak i grupowe były bardzo zacięte.  Ostatecznie pierwsze miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 12, która pokonała w finale Szkołę Podstawową nr 2 po serii rzutów karnych (4:2), trzecie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 6 pokonując Szkołę Podstawową nr 9 (2:0).

Reprezentacja naszej szkoły występowała w składzie:

Michał Nowacki, Maksymilian Kuszak, Szymon Wielicki, Maciej Kurowski, Allan Sawicki, Samuel Wojciechowski (kapitan), Patryk Zaradzki, Kuba Kubacki,  Patryk Śniegowski, Igor Stachowiak, Karol Kośmicki, Jakub Reszel. Opiekunami zespołu byli nauczyciele wych. fizycznego -  Kamil Murch i Jarosław Glinkowski.


G R A T U L U J E M Y

godlorp 

 

rodo

power300

 

przycisk

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

Dziennik elektroniczny

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem