Aktualności

 

niep4„Nie jesteśmy narodem tylko na dziś, jesteśmy narodem,

który ma przekazać w daleką przyszłość moce

nagromadzone przez całe Tysiąclecie”.

Błogosławiony ks. Jerzy Popiełuszko

 

W 96. Rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości uczniowie klasy 3a uczestniczyli w XIV Rajdzie Niepodległości. Uczcili miejsca Pamięci Narodowej znajdujące się w Gnieźnie oraz wzięli udział  w uroczystości patriotycznej pod pomnikiem Bolesława Chrobrego. Drużyna „Białych Orłów” rozwiązywała w trakcie wędrówki quiz „11pytań na 11 listopada” oraz zajęła III miejsce w konkursie na najbardziej polską, biało-czerwoną, wędrującą drużynę. Bartosz Koralewski otrzymał nagrodę za największą ilość biało – czerwonych rekwizytów.

 

Święto Niepodległości dzieci z klasy 3a z Grupy Rekonstrukcyjnej Zofia Woźniak i Witold Temczuk oraz z klasy 1a Kajetan Woźniak i Julia Zamiar  uczcili podczas uroczystego apelu w Dowództwie 3. Skrzydła Lotnictwa Transportowego w Powidzu. Uczniowie niezwykle poruszająco zaśpiewali kilka piosenek o charakterze patriotycznym i wojskowym – m.in. z filmu Miasto 44.

 

godlorp 

 

rodo

Dziennik elektroniczny

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem