Aktualności

Dnia 15 listopada obchodziliśmy 98 rocznicę śmierci patrona naszej szkoły Henryka Sienkiewicza.  Z tej okazji w ubiegły poniedziałek odbył się uroczysty apel. W trakcie uroczystości dyrekcja szkoły przypomniała o zasługach wielkiego noblisty. Przedstawiciele klas odebrali również specjalne zadania - regulaminy konkursów, które cyklicznie organizowane będą w naszej szkole aż do maja. Ten dzień był również okazją do wyróżnienia uczniów klas szóstych, którzy otrzymali nominacje do złotego, srebrnego lub brązowego medalu. Ponadto osobom, które uzyskały najwyższe wyniki w nauce lub które osiągnęły sukcesy sportowe, rozdano specjalne stypendia.

godlorp 

 

rodo

Dziennik elektroniczny

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem