Aktualności

Krótka instrukcja jak zostać Mikołajem. Może nawet świętym.

nickPo 1. Kup czekoladę (lub inne słodycze).
Po 2. Przynieś 4 lub 5 grudnia do szkoły.
Po 3. Wrzuć słodycze do worka „Mikołajów” ze Szkolnego Koła PCK. Poznasz ich po charakterystycznym stroju.
Twoje słodycze trafią do innego dziecka. A Ty poczujesz, co czuł Mikołaj gdy żył wśród nas.
I nie będziesz już powtarzał, że Mikołaj nie istnieje, bo Ty istniejesz, prawda?

Jeśli każdy członek szkolnej społeczności, duży i mały, wrzuci np. tylko jedną czekoladę, będzie ich prawie 500. To znaczy, że chwilę radości przeżyje prawie 1000 osób: pięćset obdarowanych i 500 obdarowujących. I to będzie naprawdę COŚ dobrego.

Czekamy na Was w czwartek 4 grudnia i piątek 5 grudnia.

godlorp 

 

rodo

Dziennik elektroniczny

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem