Aktualności

Uczniowie klas I świętowali Dzień Pluszowego Misia. Ten miły dzień nie tylko dla ukochanych pluszaków -  rozpoczęliśmy paradą misiów korytarzami naszej szkoły. Ulubione przytulanki były całkiem dużych rozmiarów. Następnie bawiliśmy się wspólnie w klasie. Poznaliśmy historię tego święta, dowiedzieliśmy się również wielu ciekawych informacji na temat prawdziwych misiów i niedźwiadków mieszkających na całym świecie.

 

Sprawdzeniem zdobytych wiadomości był quiz. Wspaniale bawiliśmy się również podczas wielu zabaw, tańców i konkursów np. zlizywaniu z talerzyka smakołyku misia – miodu. Nagrodzeni zostali zwycięzcy konkursu plastycznego na portret ulubionego misia.

godlorp 

 

rodo

Dziennik elektroniczny

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem