Uczniowie klas I świętowali Dzień Pluszowego Misia. Ten miły dzień nie tylko dla ukochanych pluszaków -  rozpoczęliśmy paradą misiów korytarzami naszej szkoły. Ulubione przytulanki były całkiem dużych rozmiarów. Następnie bawiliśmy się wspólnie w klasie. Poznaliśmy historię tego święta, dowiedzieliśmy się również wielu ciekawych informacji na temat prawdziwych misiów i niedźwiadków mieszkających na całym świecie.

Sprawdzeniem zdobytych wiadomości był quiz. Wspaniale bawiliśmy się również podczas wielu zabaw, tańców i konkursów np. zlizywaniu z talerzyka smakołyku misia – miodu. Nagrodzeni zostali zwycięzcy konkursu plastycznego na portret ulubionego misia.